Dziękujemy za Państwa zainteresowanie Centralnym Systemem Monitoringu. Aby mogli Państwo w pełni poznać możliwości naszego rozwiązania, udostępniliśmy dla Państwa dostęp do wersji demo systemu.

Podstawowym sposobem dostępu do systemu CSM jest dostęp za pomocą strony WWW. Dzięki temu nie ma potrzeby instalacji żadnego dedykowanego oprogramowania na komputerze operatora, a dostęp jest możliwy z każdego miejsca i w każdym czasie (dostęp można ograniczyć jeżeli wymaga tego polityka bezpieczeństwa danej firmy).

Pełną funkcjonalność systemu CSM poprzez stronę internetową zapewnia wybór odpowiedniej przeglądarki WWW. Przeglądarka powinna zapewnić standardową obsługę takich elementów języka HTML jak styli CSS, języka skryptowego JavaScript czy szyfrowania połączenia za pomocą technologii SSL. Wymagania te spełniają przeglądarki Mozilla Firefox (systemy Windows, Linux, MacOS) oraz Internet Explorer w wersji 6.0 lub wyższej (tylko systemy Windows). Do korzystania z serwisu CSM zaleca się wykorzystanie jednej z w/w przeglądarek (zalecaną przeglądarką jest Mozilla Firefox w wersji 2.0 lub wyższej).

Przed zalogowaniem się do serwisu należy upewnić się, czy przeglądarka ma włączoną obsługę JavaScript oraz włączoną obsługę połączeń szyfrowanych.

 Aby zalogować się do systemu, należy przesłać zapytanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.: