Liebert® PSI 750VA - 3000VA

opis

Liebert PSI pracuje w topologii Line Interactive, przeznaczony jest do takich zastosowań IT jak pomieszczenia sieciowe i małe centra danych. Zapewnia niezawodną ochronę zasilania dla serwerów, węzłów i sieciowych stacji roboczych, dużych sieciowych urządzeń peryferyjnych, routerów i innych urządzeń elektronicznych. Elastyczna konstrukcja zasilacza Liebert umożliwia pracę jako urządzenie wolnostojące lub do montażu w szafie rack, gdzie zajmuje wysokość 2U. Modele 230 V i 120 V dostępne są w czterech mocach. Zapewnia do pięciu minut podtrzymania akumulatorowego przy pełnym obciążeniu w razie awarii napięcia sieciowego..

Liebert® GXT4 

opis

Liebert® GXT4™ to wysokiej jakości zasilacz UPS pracujący w trybie true on-line, zapewniający ciągłość zasilania sprzętu napięciem przemiennym bez przerw podczas przełączania na akumulator. Zasilacz chroni sprzęt informatyczny przed praktycznie wszystkimi rodzajami zakłóceń spowodowanymi awarią zasilania, spadkiem napięcia, przepięciem bądź zniekształceniami.

Liebert® ITA 10-40kVA

opis

Liebert® ITA wprowadza do portfolio Emerson Network Power nowy poziom elastyczności, w zakresie mocy od 10 do 40 kVA

Liebert® NXC 10-60 kVA

opis

Seria Liebert®NXC 10 – 60 kVA oferuje niezawodne i elastyczne zasilanie energią w postaci zintegrowanego rozwiązania pakietowego. Bardzo efektywna, beztransformatorowa technologia konwersji pozwala na oszczędności kosztów instalacji i eksploatacji.
Zasilacz Liebert® NXC charakteryzuje się znamionowym współczynnikiem mocy wyjściowej o wartości 0,9, co zapewnia o 12,5% więcej mocy czynnej w porównaniu z tradycyjnym UPS.
Zasilacz Liebert® NXC osiąga do 95,5% sprawności w trybie podwójnej konwersji oraz 98% sprawności w trybie ekonomicznym, zmniejszając całkowity koszt posiadania (TCO) i wpływ na środowisko. Zasilacz wyposażony jest w szereg funkcji ulepszających pracę układu, imponujący czas podtrzymania i ma niewielkie rozmiary. Urządzenie to jest idealnym rozwiązaniem gwarantującym ciągłość zasilania od branży IT i produkcji po sprzedaż detaliczną i transport.
Niska wartość współczynnika THDi (<5%) oraz aktywna korekcja współczynnika mocy wejściowej gwarantują, iż prąd pobierany z sieci przesyłowej jest praktycznie równy znamionowemu prądowi wyjściowemu, eliminując tym samym potrzebę przewymiarowania generatorów i innego sprzętu.

Liebert® APS 5 kVA–20 kVA

opis

Liebert® APS jest modułowym zasilaczem awaryjnym UPS z wyjściem jednofazowym, z możliwością wejścia dla źródła jedno- i trójfazowego, zaprojektowany dla ochrony urządzeń IT, takich jak stacje robocze, serwery i sieci, jak również do zastosowań związanych z telekomunikacją. Modułowa, skalowalna architektura zabezpiecza nie tylko obecne wymagania obciążenia, ale również może być dostosowana do zwiększonych wymagań w przyszłości, umożliwiając rozszerzanie od 5 kVA do 20 kVA oraz prosty montaż dodatkowych modułów zasilania.